info@berdancam.com.tr
(0324) 614 07 58
e-kataloglarımız

Neden Berdan?

Anasayfa > Kurumsal > Neden Berdan?

Neden Berdan?

BERDAN olarak yapı sektörünün en önemli ihtiyaçlarından olan; Cam, Isıcam, Ayna, Pvc FıratPen,  Alüminyum, Mobilya, Mermer ve Granit alanlarında üretici ve uygulamacı olarak hizmet vermekteyiz.  Bu kadar detaylı ve uzmanlık gerektiren hizmeti bir arada ve başarılı bir şekilde sunmamız, hızlı ve disiplinli çözüm  isteyen müşterilerimizin ilk tercihi oldu. Sunduğumuz  bu hizmetler özelikle inşaat sektöründe bir birleriyle bağlantılı işler  olduğu  için, hızlı çözüm, zamandan tasarruf ve tek firma ile işleri bitirme fikri etkili bir neden olmuştur.

Avantajlarımız;

Berdan olarak 8000m2 alanda 85 personelimiz ile müşterilerimize daha kaliteli ve daha hızlı hizmet vermek için çalışmaktayız. Üretimini yaptığımız ürünlerin tamamı firmamız tarafından garanti belgeli olarak üretilmektedir ve müşterilerimize garanti belgesi ile teslim edilmektedir.

Firmamız bünyesinde; Üretim Ekibi, Montaj Ekibi ve Servis Ekibi  olarak departmanlara ayırdığımız ekiplerimiz ile müşterilerimize sürekli ve kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Firmamız tarafından üretilen ve montajlanan ürünlerin bakım, onarım ve tadilatı servis ekiplerimiz tarafından haftanın hergünü ve her saati sürekli olarak planlanıp yapılmaktadır.

BERDAN olarak hizmet alanlarımızı ve  kalitemizi her geçen gün  bir adım ileriye atmayı hedeflemekteyiz.