info@berdancam.com.tr
(0324) 614 07 58
e-kataloglarımız

Hizmet Alanları

Anasayfa > Kurumsal > Hizmet Alanları
Mersin Ayna İmalatı

Bizote makinamızla cam ve ayna kenarlarına işlemler   yaparak  dekoratif cam, ayna, simetrik  desenli, asimetrik desenli, kare ve baklava desenli gibi dekoratif ayna ve cam üretimleri yapmaktayız.

Mersin Cam İmalatı

Cam imalatımızda kullandığımız CNC jumbo cam kesim hattı ile seri üretim imalatımızı hızlı, hatasız, milimetrik kesimler yaparak müşterilerimize kusursuz hizmet sunmaktayız.

Isı Cam İmalatı

CNC kesim hattımızla çift cam üretimine hazır olan camlarımızı cam yıkama hattı ile sterilize ederek çift cam imalatına hazır hale getirmekteyiz. Tiyakol makinamız ile camlarımızı ısı yalıtımlı hale getirmek için hava ile temasını keserek ısı yalıtım  özeliğini oluşturuyoruz.

PVC - Alüminyum İmalatı

PVC İmalatlarımızda. Yetkili bölge bayisi olduğumuz  FIRATPEN  ürünlerini kullanmaktayız. CNC Pvc profil kesme ve işleme makinamız ile seri ve barkotlu üretim yapmaktayız. Profiller ölçülere göre boyutlandırılıyor,  aksesuar yerleri el değmeden hassas ölçümle makina tarafından yerleri açılarak hatasız bir şekilde üretiliyor. Manuel kesim makinamızla  asimetrik, şablon lu pvc profilleri işlemekteyiz. CNC 4 kafa kaynak makinamızla barkotlu üretim yaptığımız profilleri barkod okuyucuyla okutup, üretimi daha hızlı ve daha kontrollü yapmaktayız. CNC köşe temizleme makinamızla, ürünler otomatik ..

Mersin Granit - Mermer İmalatı

Mermer ve granit imalatlarımız, basamak, sahanlıklar, mutfak, banyolar, hotel lobileri, alışveriş merkezleri, kamu alanları olmak üzere tüm yaşam alanlarına granit  ve  mermer uygulamalarımızı  büyük bir özenle üretip uyguluyoruz.